Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvási apnoé vagy valami más...

Alvási apnoé vagy valami más komolyabb?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka 11 kor arra keltem hogy nem tudok lélegezni,illetve tudok de extrém nehezen. Úgy éreztem most meghalok,alig tudtam levegőt venni azt is erőböl.

Kb. 1 perc alatt hirtelen elmúlt.

Volt ilyen korábban 2X de csak pár másodperces.

Nem vagyok túlsúlyos,asztmás. Horkolok mint egy állat,dohányzok,iszok(4-5 sör/nap)



2019. jan. 31. 17:58
 1/4 A nagy Levin ***** válasza:
Reflux esetleg? Nekem is volt már kétszer ilyen, alvás közben feljön egy kis gyomorsav, bejut a légcsőbe és az ember konkrétan arra ébred, hogy fuldoklik. Nagyon ijesztő, de viszonylag hamar túljut rajt az ember.
2019. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan ember melletted, amikor alszol, meg tudja mondani, hogy kimarad-e a légzésed? A férjemnek én hívtam fel a figyelmét, hogy kimarad éjjel a légzése. Reggel fájt is a feje az oxigénhiánytól. Elküldték alvásvizsgálatra, Pesten végzik. Allergiája van, plusz orrpolip. Az italozás nem befolyásolja úgy tudom, bár más egészségügyi okok miatt nem lenne rossz ötlet napi legfeljebb egy sörre redukálódnod.
2019. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez valami más lesz...nem marad ki légzés.
2019. febr. 9. 22:55
 4/4 A kérdező kommentje:

Reflux,oda kell figyelnem mit eszek vacsorára!

Köszi a válaszokat!

2020. dec. 29. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!