Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez a mai világ...

RockyCellar kérdése:

Szerintetek ez a mai világ problémája?

Figyelt kérdés

Olvasgatva itt a kérdéseket sok ember egy kis tüsszögés miatt már rohan az orvoshoz meg ha megüti magát ami nem befolyásol semmit csak be van kékülve a helye.

Meg hogy mehet e dolgozni emiatt?

Tehát Én nem értem ezt, olyan mintha az ilyen ember nem lenne képes maga megoldani a kis problémáját.

Én egy magfazassal nem rohanok orvoshoz hanem ugyanúgy próbálok csinálni mindent.


2019. febr. 4. 06:04
 1/5 A kérdező kommentje:

Kimaradt

Tisztelet a kivételnek

2019. febr. 4. 06:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a világnak nincs baja.

A benne élő emberek egy nagyobb részének vannak hiányérzetei, amit valamivel kompenzálni szeretnének.

Az, hogy valaki eljátssza a kemény faśżagyereket, hogy rajta aztán nem fog az influenza sem, meg egy zúzódás sem, akár begyógyszerezve képes dolgozni menni, én ezt faśżšàsgak nevezem. Ugyanis egy magánember honnan az ördögből diagnosztizál? Orvosi vizsgálat nélkül hogy döntheti el, hogy ezzel otthon kell-e maradni stb. Nyilván triviális dolgokkal nem fogunk, tehát egy tüsszentésért senki nem íratjanki magát hetekre, meg ha beverem a karomat az ajtófélfába, picit fáj, de kutyabajom, akkor sem. Ugyanakkor felelőtlen játék a gyógyszerek tünetmentesítő hatásával visszaélve kizsákmányolni a szervezetet, esetleg rommáfertőzni a kollégákat, iskolatársakat.

Szerintem egy megfázást is ki kell feküdni, kipihenni,mhogy regenerálódjon a szervezet.

2019. febr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem van olyan ismerősöm sok aki tüsszög vagy megfújja a szél már élet halál között van.

Én pl gyógyszert nem szedek ha nem muszáj

2019. febr. 4. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A világ baja az, hogy a társadalmakban mindenkit függővé kell tenni, hogy adott esetekben irányítható legyen. Hogy fejvesztve menjen a kolomp után! Ennek kézenfekvő módja hogy minden embert meg kell betegíteni, hogy egyre több gyógyszert lehessen neki eladni. Járjon rendszeresen mindenki orvoshoz, hisz minden orvosnak meg kell élni, akit az egyetemek évről évre kikakálnak.
2019. febr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság jóval nagyobb figyelmet fordítanak a problémára, mint a megoldásra.
2019. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!