Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Elmúlt karácsony. Milyen...

Elmúlt karácsony. Milyen volt? Hogy telt?

Figyelt kérdés

Én imádom a karácsonyt. Sajnos elmúlt. Nem volt tökéletes, a plusz/napsütés se volt túl hangulatos, de nem volt annyira rossz. Igaz kiégett a színes égősor és csak egyszínű volt a fán, úgy nem volt fehér karácsony, úgy volt hogy még ma lesz itt egy vendég de nem így lett, idő előtt hazamentek (sajnálatos okokból). Én már várom a következőt. És remélem azt + egy fővel ünnepelhetem :)


Nálatok hogy telt?



2013. dec. 27. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Vegyes érzelmeim vannak az idei karácsonnyal kapcsolatban. Egy nagyon rossz emlék beárnyékolja számomra és a családom számára ezt az ünnepet, és ez mindig is így lesz. Ez ellen nem tudunk mit tenni sajnos. Ennek ellenére úgy álltam neki, hogy próbálom minél szebbé az ünnepet.

Szép is volt, meg nem is. Egyrészt, a vita, veszekedés megint nélkülözhetetlen volt legalább egy napon, de nagyon örülök annak, hogy utána le tudtam ülni a nővéremmel, és meg tudtuk beszélni a problémát, talán még megoldást is sikerült találnunk. Így végül jól végződött ez is.


Egyébként pedig végre együtt volt a család, tesóm nem velünk él már, de most pár napot ő is itthon töltött, papám is nálunk volt, és ez nagyon jó érzés volt. Finomakat ettünk, beszélgettünk, ajándékoztunk, pihentünk, filmeztünk. Mi is mentünk rokonokhoz, más rokonok is jöttek hozzánk, úgyhogy végül is mozgalmas, kellemes ünnepünk volt.

Volt pár dolog, amit hiányoltam, de nem lehet minden tökéletes. Nem panaszkodhatom, hiszen nagyobb konfliktusoktól mentesen, viszonylag békésen telt a karácsony. :)

2013. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Borzalmas volt, hatalmas lelki sebet okoztak a nagyszülők a gyermekemnek, amit soha nem fogok tudni megbocsájtani nekik!!! Az még csak haggyán, hogy elkeveredtek az ajándékok és a 6 éves kisfiam kapta meg a nagypapa szexuális játékát, amit a mamának szánt; egy rózsaszín bilincset, egy felcsatolható ....-val karöltve, a mama pedig a fiamak szánt játéktabletet... De a mamának (férjem édesanyja) annyira felment a vérnyomása, hogy nekiesett a karácsonyfának, amitől ki is ficamodott az egyik karja, a mentőket kellett kihívnunk.


SOHA TÖBBET KARÁCSONYT VELÜK!

2013. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jól telt, de gyorsan. Nagyon várom a következőt.
2013. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon jól telt. :) Külföldről hazajött a család és mindenki együtt volt. Ajándékokból nem kaptam igazán "extra dolgokat." Barátaim laptopot, iPhone-t és tabletet kaptak. Én csak kisebb dolgokat. (Parfüm, illatszerek...)De én személy szerint nem is vágyom nagy ajándékokra. Most értettem csak meg igazán a karácsony lényegét. Egyáltalán nem számít az ajándék. 14/F
2014. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!