Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsírleszívás utáni tapasztalat...

Zsírleszívás utáni tapasztalatokat szeretnék kérni! Mennyi időbe telt mire a véraláfutások, fájdalom. Stb. elmúlt? Aki átesett a műtéten, hogyan élte meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi a negatív, nem a kérdésre válaszoló kommentekre, azokat töröltetem.
2015. júl. 8. 12:55
 1/5 Thunderstruck válasza:
Nem negatívkodok, csak jótanács: Aki átesett a műtéten az úgy élte meg minthogyha egy hordóból kiöntenék a zsirt. Egyébként jóval kevesebb időbe tellene mozogni egy kicsit, sportolni, jobb esetben attól még véraláfutásod és egyéb bajod sem lesz!
2015. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Hát igen, a zsírleszívással leginkább az a probléma, hogy egy időre megszabadul az illető a hájtól, csakhogy a legtöbbnél visszajön.

Miért? Mert alapból a lusták mennek el ilyen műtétre, akiknek nincsen annyi akararterejük, hogy sporttal és diétával lefogyjanak. Ha nem változtatsz az életmódodon, akkor igazából nem számít a zsírleszvás, mert 1-2 év műlva őgyanolyan hájas leszel, mint azelőtt.


Vagy te lennél a kivétel?

2015. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 IngrDr válasza:
100%
Én 5 évvel ezelőtt végeztettem el magamon a beavatkozást, has- és comb belső részén. 1 napot kellett még a klinikán tölteni, a fájdalom nem volt elviselhetetlen. A foltok kb. 2 hónap után tűntek el nyomtalanul, eleinte nagyon durván véraláfutásos volt. A kompressziós ruha viselése elég kényelmetlen, de az eredményéért megéri. Érdemes ősszel, vagy télen végeztetni ez miatt a műtétet. Én világ életemben sportoltam, most is sportolok heti 5 alkalommal 2 - 2 órát, de egyszerűen szülés után a hasam már nem volt olyan mint előtte, hiába a mozgás, és a diéta. Most nagyszerűen érzem magam, és ne hagyd magad eltántorítani az ostoba hozzászólások miatt. Vágj bele bátran, ha több infó kell, akkor írj privátban.
2015. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen IngrDr a válaszod, :-) nem is érdekelnek azok amik nem a kérdésre válaszoltak, nem foglalkozom velük, csak elolvastam... és ezek eddig olyan tipikus GYIK.hu hozzászólások. Okoskodás meg észosztás a semmire. Neked tényleg köszönöm szépen, megkereslek privát mindenképpen, köszönöm a felajánlást. :-)
2015. júl. 14. 08:20
 5/5 anonim válasza:

Az "úgyis vissza fogod hízni" kommentelőknek írom:


130 kilo voltam. Lefogytam vekonyra. Meg kellett muteni a hasam, a torzsem, a combom mert rengeteg logo bor maradt. Szemelyiedzovel fogytam le akihez idestova 4 eve jarok folyamatosan. Viszont a felkarom es a vadlim oriasi maradt a sport ellenere is. Egyszeruen onnan minimalis haj ment le. Egyetlen megoldas volt meghozza a zsirleszivas. Azota csak meg feszesebb es csinosabb lettem. Nem hiztam vissza, sőt!

2016. okt. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!