Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomó hátul a nyakon?

Csomó hátul a nyakon?

Figyelt kérdés
Pár napja teljesen véletlen felmedeztem egy fájdalom mentes kemény dudort a nyakamon. Egy kissé pirossas a bőr azon a területen viszont en aggódok egy kicsit hogy esetleg nem-e nyirokcsomó es különösen az aggaszt hogy kemény. Habár nem igazán csomó inkább egy púpnak éződik es kívülről nem látszik. Azt hozza kell tegyem hogy nem túl nagy kb borsó méretű, talan kisebb is illetve mar régebben volt nyirokcsomó megnagyobbodásom de az nem igazán ilyen volt. Azt meg megemlitenem h 1 hete jó 1-2 hétig fajt a fülem hátha van valami köze hozza. Eddig akit kerdeztem itthon mindenki szerint csak izom csomó (hajlamos vagyok tulreagalni a dolgokat). Tudom hogy itt senki nem orvos de úgy általánosságban hátha tud valaki valamit mondani hogy történt-e vele ilyesmi es hogy valóban lehet-e ott érezni izomcsomot.

2019. márc. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy zsírmirigy,ha nyugtalanít nézesd meg egy orvossal.
2019. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2019. márc. 4. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet. Zsírcsomó, nyirkcsomó, tájog stb. Ha 2-3 hét múlva sem múlik vagy nőni kezd akkor érdemes megnézetni orvossal. Nem kell mindjárt frászt kapni. Sok ártalmatlan dolog okozhat ilyesmit. De jobb a biztonság mert ha baj lenne az elején még jól kezelhető a betegség és mindenki meggyógyul. Elhanyagolt állapotban meg romlanak az esélyek.
2019. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!