Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le a 4éves...

Hogy szoktassam le a 4éves lányomat a folyamatos böfögésről?

Figyelt kérdés

Már ott tartunk hogy minden egyes korty/falat után böfög mint a vaddisznó! Sokszor látszik rajta hogy erőlteti hogy kijöjjön. Azt hiszi nagyon vicces,és hiába szólunk rá csak csinálja. Az óvodában is szóltak hogy nagyon csúnyán eszik. Tőlünk biztos nem lát ilyet!

Nem az a baj hogy néha böfög mert hát másnak is kicsúszik,de ő folyamatosan csinálja!



2014. szept. 30. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mielott leultok enni, kozlod vele, hogy ha nem eszik normalisan, akkor felall es elmegy az asztaltol, nem szamit, hogy ehes e.
2014. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz, de próbálj meg, nem foglalkozni vele. Ezzel ügyesen magára vonja a figyelmet, és az ovis társak között ez valószínűleg menő. Szóval próbáld elengedni a füled mellett, és semmilyen reakciót ne váltson ki belőled.
2014. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Hú,tudom le leszek pontozva,de én étkezés előtt megmondanám,hogy ha disznólkodni mer,szájba lesz csapva.Ha csak csinálná,rá suhintanék a szájára,nem nagyon,de azért legyen kellemetlen.Én nem tűröm az ilyet.
2014. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát más nekem sem jut eszembe, mint az első ötlet: amíg nem bír normálisan viselkedni, addig nincs kaja... Szerintem hamar leesik neki, hogy tényleg nem találjátok viccesnek...
2014. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!