Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyit voltál beteg ezen a...

Mennyit voltál beteg ezen a télen?

Figyelt kérdés
És mi volt a bajod, tüneteid?

2019. márc. 5. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2x voltam beteg kb 6 hét különbséggel. A klasszikus nátha-köhögés kombó, amikor levegőt sem kapsz és aludni sem tudsz. Minden évben elkapom, csak most babát várok, így annyira nem esett jól...
2019. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1 este láz, 2-3 nap rossz közérzet (köhögés, torokfájás)

Tavaly is meg azelőtt is kb. ennyi.

2019. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hála az égnek semennyit!

Amint észrevettem a kezdődő tüneteket, azonnal megemeltem a C-vitamint, minden reggel egy kanál mézzel(kis fahéjjal) kezdtem és soook teát ittam, sok citrommal.

Eddig nagyon bevált! :)

2019. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én most január végétől vagyok beteg, talán ost már kilábalóban. Először egy herpeszvírusos kór ment át rajtam, ami apró herpeszes tünetek mellett sántaságiig fajuló térdfájdalmat okozott, napokig tartó gasztritiszt (láz nélkül) majd alig három hétre jött egy influenzavírus 38-39° közötti, 3 napig tartó lázzal, köhögéssel, amire aztán kaptam bakteriális felülfertőződés megelőzésként antibiotikumot, ami sokat segített, így most már csak enyhe melléküreg gyulladásom van.
2019. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 év alatt 0.(65f). Igaz, esténként iszom 1 sört.
2019. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A télhez nem hiszem, hogy köze van, de egyszer volt hasmenésem, szerencsére nem durva, csak egy napig, de akkor sem egész nap. Gondolom, valami rosszat ettem, mert más bajom nem volt és gyorsan elmúlt. Megfázásos betegségem nem volt. Szerencsére engem mindig elkerül az influenza is.
2019. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezen a télen furán sokszor, igaz hőemelkedésem csak egyszer volt, de lázas nem voltam, viszont pár napos szünetek után mindig előjött nátha, vagy erős torokfájás pár napig.
2019. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ősszel voltam nagyon beteg kétszer is. Nem tudom milyen vírus volt, de nagyon leterített. Azt hittem, hogy a mentő fog elvinni, pedig nem vagyok az a picsogós fajta... na de télen emiatt nem nagyon, szerintem akkor átestem ezeken, így orrfolyással megúsztam a telet.
2019. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Decemberben volt egy másfél hetes enyhe megfázásszerű valami. Köhögés, orrfújás, láz nem volt.
2019. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1x pár napig szenvedtem, előjött az allergiám. Tüsszögtem, folyt az orrom, viszketett a szemem és a szájpadlásom, rettenetes volt. Azon kívül semmi.
2019. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!