Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly bajom lehet? Mi lehet...

Komoly bajom lehet? Mi lehet ennek a borzalmas tünetnek az oka?

Figyelt kérdés
Már egy ideje 3-4 hete folyamatosan orron légzésnél beszívódik a bal szemem belső sarka, ami az orromhoz van közel. Minden belégzésnél, és emiatt ez irritálja a szememet, ma amikor hozzáértem az ujbegyemmel, ilyen hangos pattogó hangot adott ki, de csak a bal. Nehezebben is veszem a levegőt a bal orromon. Nagyon kellemetlen. A gégész csinált röntgent és az negatív volt, nem tudott mást mondani. Egyébként sem valami jó orvos. El kell mennem ismét ehy másikhoz, de szemészhez vagy gégészhez? Nagyon félek. Van valami tipp hogy ez mi lehet? Mert ameddig orvoshoz jutok, az egy kis idő
2019. márc. 5. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted. Majd az mri megmutatja. Próbálj megnyugodni addig. Ha a röntgen után sem tudta az orvos szerinted itt q gyakorin fog diagnózis írni valaki? Türelem. Tudom, hogy rossz....de ez van. Próbáld elterelni addig agondolataidat.
2019. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként szedhetnél magnéziumot meg b komplexet. Nekem volt már magnéziumhiánytúl, hogy ha felhúztam az orrom mellett az izmokat akadtak. Az is elég ilyesztő volt. De.magnézium elmulasztotta 2 hét alatt. Ha nem is.használnak ezek. Ártani nem fognak. Hátha. Ne magne b6ot vegyél. Hanem a patikában lehet kapni 100dbos magnézium komplexet. Abban benne van minden b vitamin és nem drága. Kb. 1000ft egy doboz. Plusz magnerot tabletta az nagyon jó. Azt is lehet patikában kapni. Elég belőle egy fél naponta. Hajrá. Egyébként ha túlerőlteted az izmokat a ticek meg ilyesmivel. Ugyan úgy az arcban is lehet izonláz meg.izomrángás ahogy a váslidban. Ott is ugyan olyan izmok vannak. Próbáld meg amit írtam.
2019. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!