Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal kar zsibbadása éjjel, mi...

Bal kar zsibbadása éjjel, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Éjszakánként arra ébredek sokszor, hogy az egész bal karom zsibbad, pedig nem is fekszek rajta. Jellemzően háton fekve kezd zsibbadni, de a minap a jobb oldalamon fekve is jelentkezett.


Napközben nincs ilyen zsibbadás. 40 éves nő vagyok egyébkènt, nem dohànyzom, nincs túlsúlyom (na jó...2-3 kg:), és figyelek az étkezés minőségére is.


Valakinek volt esetleg hasonló? Olvastam hogy a teniszkönyök kezdődik hasonlóan. Gondolom annak azért nappal is vannak tünetei, nem?

2-3 hónapja kezdődött amúgy a dolog, de most már egyre sűrűbben fordul elő.


2019. márc. 6. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod rendben van? Esetleg nézd meg, hogy a két oldalon mennyire eltérő a vérnyomásod (egyszer mérd meg a jobb kezeden egyszer a balon) amikor nagyon zsibbad /feltehetően amikor az orvosnál vagy nem fog nagyon zsibbadni/. Majd ezzel az eredménnyel menj el orvoshoz elég gyorsan.
2019. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Problmás a hatos nyakcsigolya, a jutubon megtalálod, hogy kell kioldani. Nem jó a nyaktámaszod.
2019. márc. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyakcsigolyára nem is gondoltam, megnézem, köszi!

Vérnyomásom 1-2 havonta szoktam mérni, csak a bal karomnál, és mindig 100/60. max 105.:) de megnézem akkor 1x a jobb karomban is.

2019. márc. 7. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!