Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudtam aludni az éjjel?

Miért nem tudtam aludni az éjjel?

Figyelt kérdés

20/F


Náthás vagyok, faj a torkom, 37,3 lazam van.


Bevettem tegnap este panadolt. Nem tudtam elaludni, nem éreztem magamot fáradtnak + hozzáteszem, ha náthás vagyok és lefekszem, felriadok és be szokik dugulni a fülem de csak kicsit, ami ez végett nagyon bepánikolok.


Anyukám adott algifen cseppet, attól mindjárt elaludtam. Miért nem aludtam az éjjel?


2018. okt. 14. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegnap is kiírtál erről egy kérdést. Ez csak egy nátha, feleslegesen pánikolsz. A 37,3 még csak nem is láz, alig hőemelkedés.


Szedj vitaminokat, igyál teát, bedugult orra használj orrcseppet, ha szükséges, szedj fájdalomcsillapítót (az Algifen is az). A füled is lényegében az orrod miatt dugul be, nem értem, ettől miért ijedsz meg. (Nekem náthás repülőút után volt, hogy 2 hétig be volt dugulva az egyik fülem, nem is hallottam rá semmit.)


Amúgy fejfájással, torokfájással, náthával nem ritka, hogy az ember nem tud aludni rendesen. De az se segít, hogy idegesíted magad ezen.

2018. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen vitamint szedjek?
2018. okt. 14. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkora rinyagép vagy te. Kiírsz vagy öt kérdést mert folyik az orrod... no comment.
2018. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy pánikrohamaim vannak. Bocsassatok meg
2018. okt. 14. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!