Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindent meghallgatok. Mi lehet?

Mindent meghallgatok. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Ferfi, felnõtt, a harmincas éveiben. Két napja este kilenckor alhasi, bal lágyék és hrefájdalom, de nagyon. Urulogia, prosztata negativ. Vérkép, vérnyomás, cukor rendben. Mellkasröntgent jonak mondtak. Egy korhazban dolgozo ismeros azt mondta, hogy egy csigolya kicsit el van mozdulva. A sebeszetre fektettek be, hasi ultrahangot es genitalia ultrahangot csinaltak, nem talaltak elterest. Megis a bal lagyek, es alhas, es here faj, de nagyon, fajdalomcsillapitot szedek. Sebeszileg nem talaltak semmit, nem serv, nem hereserv. A verkeppel valami hormonszintet is mertek, az is jo az urulogus szerint.


Egy szobatars fia meselte hogy a baratja igy jart, hogy fajt a laba, kivizsgaltak es semmit nem talaltak, vegul egy magandoki jott ra, hogy autoimmun betegseg az oka.


Mi lehet?



2019. márc. 7. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt furcsállom hogy két napja este volt ez a fájdalom és azóta te mindent kitudtál vizsgáltatni, megjött az eredmény is.

Nálunk ezt két hónap alatt se tudnánk megcsináltatni.

SZerencsés ember vagy.

2019. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem emeltél nehezet mostanában?

Egy ismerősömnek voltak hasonló tünetei, és neki azért voltak azok mert megemelte magát.

2019. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a csigolyára tippelek.
2019. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ez sérv
2019. márc. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Regen sokat emeltem az igaz. Banom is. Rontgen volt, negativ. Olyan volt hogy fajt a gerincem, mint akit ledoftrk a hatan. Felkelni se birtam.
2019. ápr. 20. 12:55
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.


Idővel kiderült, hogy három helyen volt a szervezetemben súlyos, életveszélyesnek mondható keringési zavar, melyet több, mint egy tucat orvos nem vett észre, és félrekezelt. Háromszor feküdtem kórházban, egy rakat vizsgálaton voltam túl, még közvetlenül, pontosan ott, ahol a legnagyobb baj volt - is voltam ultrahangozva HÁROMszor. Egyetlen egyszer sem sikerült észrevenni egyetlen orvosnak sem.


Hat hónapig lábadoztam, mire visszaszedtem a súlyom, és megerősödtem megint.


Végül egy nagyon komoly diéta, és egy speciális belgyógyászati gyógyszer segített, és több tucat ember imádsága hallgattatott meg, akik értem fohászkodtak.

2020. jún. 12. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!