Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetne erre valami megoldás,...

Lehetne erre valami megoldás, vagy esélyem sincs?

Figyelt kérdés

Kb. 9 éve van fülzúgásom, és minden erős zajra fáj a fülem. Voltam sok orvosnál az évek alatt, semmit sem találtak, és nem is tudtak olyan gyógyszert adni, ami segített volna. Amennyire lehetséges, megtanultam együtt élni ezzel, de sok dologban korlátoz. Nem tudok pl moziba se menni és koncerten se voltam még soha. Beletörődtem, amennyire lehet, de van egy koncert, amire nagyon-nagyon szeretnék elmenni. Külföldi zenekarról van szó, valószínűleg nem lenne több esélyem, most jönnek Magyarországra. De biztos, hogy nem bírná ki a fülem az ottani zajt. Hacsak nincs valami olyan szerkezet, ami segíthetne. A sima füldugó sajnos semmire sem elég. Van bármi tanácsotok, ötletetek? Segítsetek kérlek.

22/L



2019. jan. 27. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az orvosoknak nincs ötletük, se megoldásuk, akkor senkinek nem lesz.

Nekem is gyerekkorom óta van egy alapsistergés, zúgás, de megszoktam már.

2019. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam hátha van itt valaki, aki hasonló gondokkal küzdött és talált megoldást..

Én is megszoktam, már amennyire ezt lehet, de attól még korlátoz abban, amit szeretnék.

2019. jan. 29. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Van összenyomható füldugó a patikában. Abból le tudod venni a felét, és megfelelő méretre alakítani. Nem is látszik, és jól illeszkedik.
2019. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, sajnos nem elég a nagyon hangos helyzetekben.
2019. febr. 7. 06:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Látom régen írtak ide! Változott már? Nekem is sokszor zúg a fülem.
2019. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia. Sajnos nem változott semmi sem.

Sajnálom, hogy neked is ilyen problémád van.

2019. ápr. 11. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!