Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Atópiás ekcémára semmi megoldá...

Atópiás ekcémára semmi megoldás nincs?

Figyelt kérdés
Már elmentem a környéken a legjobbnak vélt bőrgyógyász főorvoshoz is, aki kb rám se nézett, csak közölte, hogy ez ilyen "velemszületett hajlam" és sosem múlik el, mert valami alapból hiányzik a szervezetemből. Akkor hogy lehet, hogy pl gyerekkoromban is volt ilyenem, de aztán évekre eltűnt és most újra viszketek mindenhol? Most akkor hianyzik valamim vagy nem?:D Segitseeg :)

2019. jan. 6. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Van az Eucerinnek egy AtopiControl nevű termékcsaládja, elvileg az segít. Én sem hiszem hogy ki lehet belőle gyógyulni, de szépen szinten lehet tartani, akár a tünetmentesség is elérhető.
2019. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
E45 krémet próbáld ki (eBay-ről rendelhető - "dermatologic cream"), nagyotüneteketn jól enyhíti.
2019. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Nekem is gyerekkoromban volt, aztán elmúlt, most újra kijött. Én azt figyeltem meg, hogy stresszesebb időszakban rosszabb. Én nem kenem semmivel, mert magától is elmúlik pár nap alatt, aztán pár napig semmi, majd megint rákezd. Mondjuk nekem nem feltétlen fájdalmas, kissé hólyagzik csak. Nyilván ha neked súlyosabb, akkor kenni kell valamivel. Szteroid, nem szteroid, de az ELOCOM nekem bevált. Konkrétan órák alatt képes visszaszorítani a gyulladást, fájdalmat, viszketést. Próbáld ki!
2019. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nekem ez 4 éves koromban jött ki aztán egy jo ideig el sem mult.

Most igazan azt nezem enyhűlt.

2019. jún. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Protopic kenőcs. Egy ideig beválik, aztán visszatér....
2019. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!