Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Száraz köhögésre Elixirium...

Száraz köhögésre Elixirium thymi kanalas gyógyszert kaptam, de még durvábban köhögök tőle, semmit nem csillapít, más járt már így?

Figyelt kérdés

Szerda délelőtt voltam orvosnál, megfázással.

Erőteljesen köhögök, a torkom picit fájt.

Szerda dél óta szedem, azaz már 7 adagot szedtem be 2 nap alatt, de még durvábban köhögök, jártatok már így?



2019. márc. 15. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én lábon hordtam ki 2 tüdőgyulladást. Semmit nem mutatott a röntgen mert egy régi gép volt. Ptx lett belőle. Fuldokló száraz köhögésem volt. Később derült ki a tüdőgyulladás vérvizsgálatból.
2019. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, ez sajnos előfordul vagy csak a radiológus nem vette észre.... Nemrég volt olyan, hogy a metasztázist nem írta le és 1 év múlva panaszokkal ment a beteg vissza, amikor is kiderült, hogy már menthetetlen és a régin is látszott...
2019. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Apámnak egy bazi nagy aneurizmája volt amit szintén nem vettek észre 8 évig. Visszanézve a felvételeket ott volt már akkor is. Azt sem vették észre mikor a rekeszizmom kilukadt és a májam a tüdőmben volt. Az orvos azt mondta nincs jelentősége. A ct ami mindent mutat.
2019. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!