Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emlő daganattal milyen étel...

Emlő daganattal milyen étel javasolt?

Figyelt kérdés
Sajnos édesanyámnál emlődaganatot diagnosztizáltak és nagyon szeretnék segiteni és sok honlapom olvasom, de sajnos nem vagyok benne biztos, hogy miket lehet,javasolt ilyenkor enni ? Ami a szaporodást gátolná
2019. márc. 20. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A céklát mondják.

Az orvost meg kell kérdezni, hogy használhat-e Avemart, Béres-cseppet, propoliszt.

2019. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy írom, hogy nem vagyok doki, csak jártam már ezt az utat, amin most te jársz. Étrendkiegészítőket kerülni kell hacsak az orvos nem mondja. Káros lehet. A zöldségek mehetnek nyugodtan. A cukrot viszont kerüljétek. Ha irdatlan nagy a baj, akkor bármit amit megkíván szerintem. De csak akkor, ha kezelhetetlenné válna a dolog, onnantól szerintem bármit. Jobbulást neki.
2019. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A céklát olvastam, azt be is szereztem
2019. márc. 20. 19:42
 4/17 A kérdező kommentje:

3,5 cm a daganat

Még vizsgálatokra kell mennie, hogy nincs e szövödmény.

Ha nincs akkor műtik, csak addig is szeretnék segiteni. A feher lisztet,cukrot, hust, tejterméket olvastam hogy kerülendő. Zöldséget, gyümölcsöt tudom , hogy abból sokat kell.

2019. márc. 20. 19:51
 5/17 anonim ***** válasza:
Abban tudsz is tudsz segíteni, hogy felkészült leszel. Kemoterápiára, sugárra való félkészülés. Hogy képben legyél ha ott az idő. Nem őt traktálni vele csak hogy ne ismeretlenül kezdj majd neki. Hogy mik a lehetőségek? Genetikai esetleg a probléma, stb... Anyudnak kell majd egy kezelő orvos, akiben teljesen megbízik. Érdeklődni utána neten, ismerősöknél, hogy milyen orvos. Ha jó, és van pénzed, ha tesz vmit ami előrébb visz tömd a zsebét. És így tovább. Nem menet közben kelljen megtanulod. Ebben sokat tudsz segíteni, hogy te képben leszel.
2019. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De ez csak egy ötlet. Ha újra tudnám kezdeni, én ezt tenném.
2019. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék segiteni, de sajnos még tanulok és nem tudom tömni az orvos zsebét :(
2019. márc. 20. 20:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem baj az, nem a legfontosabb. Ha tanuló vagy, akkor más a szereped ebben a küzdelemben. Segíts neki mindenben amiben tudsz, állj mellette minden körülmény között, szeresd őt nagyon. Akkor ez a te részed. A többit faternak meg rokonoknak kéne intézni amit írtam. De biztosan azt teszik.
2019. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos apa meghalt :( A szülei vagyis a nagyszüleim nyugdijasok, illetve Anyának agykéreg sorvadása van ezért nem nagyon van képbe a betegséggel és annyira én sem. Ő úgy gondolja hogy kiveszik és minden jó lesz, nem szeretném elvenni a pozitivitását, de a műtét után sugár vagy kemó kell ? Ez mitől függ?
2019. márc. 20. 20:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Ahogy először írtam, sajnos nem vagyok orvos. Sajnos az se biztos, hogy én vagyok a legjobb tanácsadó, mert mi elbuktuk a harcot. Nem láttam soha édesanyád papírjait, így nem is tudok felelni bizonyos kérdésekre. Pontosan hol van a daganat, van e metasztázis, anyud kibírna e bizonyos kezeléseket. Ha nagyobb vagy már, konzultálj a kezelőorvossal. Ha anyudnak más baja is van, kivel jár orvoshoz? Egyedül?
2019. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!