Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emlő daganattal milyen étel...

Emlő daganattal milyen étel javasolt?

Figyelt kérdés
Sajnos édesanyámnál emlődaganatot diagnosztizáltak és nagyon szeretnék segiteni és sok honlapom olvasom, de sajnos nem vagyok benne biztos, hogy miket lehet,javasolt ilyenkor enni ? Ami a szaporodást gátolná
2019. márc. 20. 19:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Még csak 1x volt orvosnál, én is ott voltam. Most elküldék 3 vizsgálatra és ha nincs szövödmény akkor műtik meg.
2019. márc. 20. 20:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor lesz CT vagy Pet CT. Áttétet fognak keresni. Szerintem. Pet CT lenne az igazi, de szerintem csak sima lesz. Ha nincs áttét akkor jók az esélyek. Daganat mérete amit írtál nem pici, kell majd egy nagy adag szerencse is.
2019. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sajnos tavaly s volt 1 éve vizsgálaton és akkor még jóindulatunak mondták :(

Mihez kell szerencse ?

2019. márc. 20. 20:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia! Édesanyámnak 3 cm-es rosszindulatú emlődaganatot találtak 4 éve. Először kemóval kicsinyíteni akarták, végül elmaradt a kezelés, szerencsére rögtön műtötték, kivették 10 nyirokcsomóval. Utána kapott 6 kemót, és 25 sugárterápiát. A kemó alatt édesanyád ne szedjen semmilyen étrendkiegészítőt - a máriatövist kérdezze meg az onkológustól, a májat védi - még C vitamint, céklalét is mértékkel igyon, mert az antioxidánsok csökkentik a kemoterápia hatását. Nekem négy éve jól van édesanyám - kop-kop-kop - szóval bizzatok a kezelésben! Te meg bújd a google-t, a mellrákos fórumokat, és onnan tanulj! Én sem tudtam semmit ezekről, míg meg nem jelent a rák édesanyámnál. Most meg Édesapám lett daganatos, szóval egy másik típusú rákban is képezhetem magam :(
2019. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, most áttétet keresnek CT-vel, ha sehol nem lesz, és elvállalja épben a kimetszést a sebész ekkora méretnél, akkor jöhet a műtét, utána meg az adjuváns kezelések.
2019. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Bújom a google-t csak sajnos mindenhol mást olvasok valahol azt h a C vitamin nem jó, máshol azt hogy jó . Egyik oldalon azt olvastam, hogy jó a cékla máshol azt hogy nem . A húst sem tudom arra is irtak jót is rosszat is. Sajnos anya nem tudja használni a számitógépet ezért szeretnék segiteni hogy miket fogyaszthat. Az orvos még nem mondott ezzel kapcsolatban semmit egyenlőre van még 2 vizsgálat az áttétek miatt, hogy műthetik-e .


#14 sajnálom, kitartást neked is! :( Igazságtalan ez az élet, de Isten a legnehezebb csatákat, mindig a legjobb harcosainak adja :(

2019. márc. 20. 21:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Műtét előtt és után ihat céklalevet - legjobb ha otthon préselitek, mehet mellé sárgarépa, alma, brokkoli is - Béres csepp fortét napi 1000 mg C vitaminnal én is ajánlom, és a máriatövis kapszulára keress rá (Legalon a neve) védi a májat majd a kezelések alatt. A lényeg a kemoterápia alatt ne szedjen sok antioxidánst (a C vitamin is az) de a Béres cseppet 50 mg C vitaminnal és a máriatövist engedték anyámnak a kemó alatt, céklalevet csak a kemó közepén ihatott egy keveset. Ő három hetente kapott egy kemót, hat alkalommal. Ne keseredj el, van kiút! Majd írj, hogy mi újság, és ha kérdésed lenne, nyugodtan írhatsz privátban is!
2019. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!