Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek is vesekő lehet?...

Szerintetek is vesekő lehet? ( lennt részletezem )

Figyelt kérdés

Bal oldalt, a bordáim alatt kezdődő, egészen a medencecsont ,,tetejéig" erős szúró fájdalmam van.

Bal oldalt hasonló helyen nincs fájdalom.

Ezen kívül még néhány ,,dolog" aminek nem tudom lehet e a bajomhoz köze:

az elmúlt pár hétben eléggé fáradtnak érzem magam, de ez lehet hogy betudható anak hogy napi 7-8 órát alszom.

Emelett az elmúlt 2 hétben a fejem egyre többször fáj. Nem erős fájdalom, nem tudom nagyon körülírni mert hülye vagyok, de legjobban a másnapossági fejfájásra hasonlít. 2 hónapja nem ittam alkoholt.

Ha tudtok valamit, kérlek segítsetek! Előre is ksözi mindenkienk aki elolvassa :D



2019. márc. 28. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Manapság olyan könnyű ezt kivizsgáltatni! Mi nemsokan rendelkezünk kristálygömbbel és ha valami tippet kapsz, az csak egy jóslás.
2019. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos, de azért érdekelne mit gondoltok.
2019. márc. 28. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet veseko, de az nincs osszefuggesben a fejfajassal.
2019. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet csípőprobléma is ami kisugárzik, vagy medencecsont probléma.

Lehet vesekő, ureterkő, vesegyulladás, lépprobléma.

Lehet gerinc eredetű probléma is akár.

Ha nagyon nagy fájdalom és nem szűnik, akkor orvos.

2019. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha jól ertem akkor, akkor nem egyertelmű mi okozza. Még csak 1-1,5 napja fáj. Ha ne műlik el hétfőre akkor szerintem elmegyek orvoshoz.
2019. márc. 28. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vesekő mert akkor nem itt írogatnál hanem a falat kaparnád és már elmentél volna megnézetni magad.

Valószínűbbnek gondolom, hogy valami gerinc eredetű dolog ami szintén kezelést igényel. A háziorvosod meg tudja állapítani, hogy mi az ok és annak megfelelően írja a beutelót a további vizsgálatokhoz

2019. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!