Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inhüvely gyulladás, mit tegyek?

Inhüvely gyulladás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Raklapos, pakolós munkát végzek.

Múlthéten nagyon elkezdett fájni a lábszáramnál az inszalag, egész a sipcsontom feléig nagyjából. Nap végére alig tudtam kimenni az autómig. Elmentem orvoshoz, magállapították, hogy inhüvely gyulladásom van. Aflamint gyulladáscsökkentőt szedek, fáslizom és kenem a lábam Fastumgéllel. Ezen a héten itthon voltam. A fájdalom 95%-ban eltűnt, bár nem feszegettem mit bír nyilván. Ma meg tegnap már ki is vittem a kutyát sétálni, nem volt gond.


Akinek volt már ilyen, tőle kérdezném... Elmerjek menni dolgozni Hétfőn, vagy kedd? Orvos nem nagyon mondott semmit.

Egyéb tanàcsot és véleményt is elfogadok. Köszi, ha végig olvastad!



2019. ápr. 4. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, az ilyen dolgok nagyon lassan múlnak el. Én még csak fél éve küzdök térdfájással.
2019. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ínhüvely gyulladást nem is tudják kezelni. Az eő fog neked jönni, hogy ha terheled az adott testrészt, kenegetni, fáslizni, pihentetni tudod, más nem. Én a kezemmel vagyok így, nincs rá "gyógymód".
2019. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!