Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két hete elkaptam a calici...

Két hete elkaptam a calici vírust azóta nem vagyok jól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napig hánytam meg hasmenesem volt, kb. 3-4 nap volt mire visszanyertem az erőmet. 1 hétig elég jól voltam, leszámítca, higy minden reggel úgy éreztem mindjártnhasmenést kapok megint. De nem kaptam. Aztán megjött a menstruációm és azóta reggel meg este görcsöl a.gyomrom és a beleim és semmi étvágyam nincsm sosem voltak étkezési problémáim de most egyáltalán nem kívánok semmit. Csak azért eszem, hogy ne gyengüljek le. De nem ízlik semmi, és nem normalis állagú ami kijön belőlem reggel és még mindig úgy érzem, hogy mindjárt hasmenest kapok. Ami nem törtent meg azóta. Mit lehet ezzel kezdeni? Probiotikumot szedtem 1hé5ig, cukrot nem eszem, diétasan eszem azóta is. Az orvoshoz nem akarok visszamenni.

2019. ápr. 11. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Pihenj pár napot, úgyis hétvége. Ha nem javul, akkor hétfőn doki.

Én tavaly nyáron kaptam el, és eltellett bő két hét, mire teljesen jól éreztem magam. Igaz, én a 3-4. napon még javában beteg voltam.

2019. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétvégén is dolgozom. Nem megyek orvoshoz az biztos, amíg nincs hasmenésem és nem hányok.
2019. ápr. 11. 13:43
 3/4 anonim válasza:
1 hetevtart nálam is, lázam is van. Eszerint eltart még egy ideig :(
2019. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nincs lázam, meg hasmenés éa hányás sem. Csak amiket leírtam. Valahogy memtalisan is nagyon szarul vagyok azóta reggel. Délután már jobb.
2019. ápr. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!