Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek hány napig tart a...

Nektek hány napig tart a menstruációtok és milyen erős?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem most úgy jött meg hogy első nap kis barna folt, második nap rendes véres, harmadik nap erős (kis darabokkal) és ma van a negyedik nap és még mindig erős. Szerintetek normális ez? Számoljam az első napot is vagy azt nemkell mivel csak foltozás volt?
2019. ápr. 11. 11:01
 1/3 BlackLove ***** válasza:

Normális, ne aggódj.


Én mielőtt elkezdtem szedni a fogamzásgátló tablettát, addig 7-8 napig tartott a menstruációm, és egész a hatodik napig erős volt.

Most, hogy szedem így csak 5 napig tart, és nem olyan erős, mint előtte. De ez ugye "megvonásos " vérzés. :)

2019. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár nap barna, utána 6-7 napa rendes vérzés, az első erős, utána már csak maszatolás. Az első napnak a piros vér számít.
2019. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 8 nap,és erős. Az első 5 nap nagyon erős,van, hogy óránként cserélem a nagy betétet. A vége már nem ilyen durva. Ilyen 12 éves korom óta. Már szültem is azóta.
2019. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!