Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg dolog, tudom, de hogyan...

Beteg dolog, tudom, de hogyan lehetne kivitelezni?

Figyelt kérdés

Amikor felgyülemlik a sok rossz érzés, ami bennem van, kisírom magamból. Viszont most nem mások, hanem magam miatt vagyok tele, és magamra haragszom...

Eddig bántottam magam- nem minden nap, hanem évente 2x-, utána sokkal jobb lett... de legutóbbi alkalommal meglátta párom a lilulásokat. Nem tetszett neki.

Arra lennék kíváncsi, hogy hol és hogyan tudnám magam úgy bántani, hogy ne látszódjon ?


2019. ápr. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Fordulj pszichológushoz, ő tudna segíteni!

Az nem megoldás, hogy bántod magad!

2019. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha inkább kérnél segítséget..?
2019. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól, hogy beszélgetek valakivel(legyen az akár egy barát, akár egy szakember), még nem fog elmúlni az érzés, avagy gondolat, amiért úgy érzem, bántanom kell magamat.
2019. ápr. 11. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Menjél el futni, vagy bicajozni. De nem úgy tingli-tangli módon, hanem keményen. Garantálom, hogy másnap mindened fájni fog, és még a feszkót is levezeted.
2019. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Rendszeresen edzek, ma többet is, mint szoktam, de valahogy mégsem elég
2019. ápr. 11. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Boldog vagy a pároddal? Ő boldog veled?
2019. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!