Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömör ellen?

Pikkelysömör ellen?

Figyelt kérdés

Üdv! Pikkelysömöröm van több mint 3 éve, erről a kifejezésről nem rég szereztem tudomást. Voltam bőrgyógyásznál, nem mondta meg nekem mi ez, felírt egy krémet és annyi.


Az nem vált be. Én azóta kipróbáltam aloe vera krémet, finomítatlan shea vajat, körömvirág krémet és mellékes de kétfajta niveat is.


A kézfejemen jelentkezik 3 hetes ciklusokban. Jobb lesz, de nem múlik el teljesen, aztán telik az idő és teljesen vissza áll erre a töredezett, szétrepedezett vérző vörös állapotra. Esztétikailag nagyon csúnya, zavar.


Tanácsok, ötletek a tünetek enyhítésére?


2019. ápr. 15. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Börgyogyasz és és kérj tőle diprosalic krémet valami keverékkel, hogy jobban hasson. Bekened vele a kezed éjszakára és lefóliázod, hogy ne kend el az ágyban. Csinaltass egy ételintolerancia tesztet is mert valószínűleg a szervezeted allergiás reakcioval reagál sömörre. Nekem a paradicsom toltólistás és azóta látványosan javultam.
2019. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Éveken át szenvedtem vele én is, a nyakamon. Viszont már teljesen tünetmentes vagyok, tényleg semmi nyoma. Excimer pikkelysömör kezelésre jártam, nekem az segített az egyéb gyógyszerekkel és "varázs" krémekkel szemben.
2019. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mária M,

Tudnál mondani bővebb infót erről a kezelésről? (10éve kinlódok vele,bsemmi sem hat...)

2019. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nagyon szívesen :). Első kezelés előtt volt egy bőrgyógyászati vizsgálat, meg bőrpróba. Heti két alkalommal jártam az elején, a 4. kezelés után már lényegesen látszott a változás. Majd csak havi kétszer kellett mennem. A kezelések gyorsan lezajlottak fájdalommentesen 10-15 perc alatt. A kezlések között kenegetnem is kellett, hogy segítse a javulást. Én Pesten a Szegi Medicalban voltam, kedvesek, aranyosak és a klinika is szép.


[link]

2019. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki még nem próbálta, ajánlom a Sorion krémet. De van oldal és sampon is.
2019. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*oldat
2019. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!