Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömör ellen mit adnak?

Pikkelysömör ellen mit adnak?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a bőrgyógyászhoz, pikkelysömöröm van. Milyen kezelésre számíthatok? Krém? Esetleg gyógyszer? Az is érdekelne, hogy aki már volt ilyen helyzetben annak mennyibe került a gyógyszer/kezelés. (Csak hogy tudjam mire számítsak...)
2011. máj. 1. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:
gyógyszer->tabletta
2011. máj. 1. 22:42
 2/5 anonim válasza:

Szia. Honnan tudod, hogy valóban pikkelysömör, csak tippelsz? Sajna, gyógyíthatatlan a Psoriasis, csak tünet mentesíthető a hagyományos orvostudomány szerint. Illetve diétával, homeopátiával próbálkozhatsz. Van akinek ez az út járható volt, és sikerült megszabadulnia tőle. Nekem 18 éve van, kaptam szteroidos krémet (Dermovate, Flucinar), de úgy tönkre tették a szervezetem, hogy csak na! Kaptam Neotigason tablettát is, de ha fogamzóképes korban vagy ne szedd be! Érdemes lenne a szoláriumozást kipróbálnod, vagy a Tomesa klinikára feljárnod. Vannak különböző kenőcsök is, kinek mi válik be...

[link]

vagy:

[link]

és még:

[link]

Az árak változóak, attól függ mit próbálsz ki!

2011. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál már voltam, mondjuk ő nem mondott konkrétat. Sejtem, hogy pikkelysömör, mert minden jel arra utal... Mondjuk az igazság holnap kiderül. Ideiglenesen sem lehet eltüntetni? Mert nagyon zavaró helyen van a dudor...
2011. máj. 1. 23:13
 4/5 anonim válasza:

Ideiglenesen jók ezek a kenőcsök (Elocom, Dermovate etc...), de hosszútávon többet ártanak, mint használnak. Van egy új lehetőség a pikkelysömörre állítólag, ami kb.1 évre elmúlasztja a foltokat, csak drága (valamiféle injekció, pontosabbat nem tudok.)

A Holt-tengeri sós krémek is jók szoktak lenni.

2011. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, holnap meglátjuk mi lesz...
2011. máj. 1. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!