Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Természetes gyógymód IBS-re?

Természetes gyógymód IBS-re?

Figyelt kérdés

Nemrégiben irritábilis bél szindrómát és enyhe, aktivitás nélküli fekélyes vastagbélgyulladást diagnosztizáltak nálam. Az orvos mindösszesen csak 2 gyógyszert ajánlott, amikkel annyi a probléma, hogy tele van van kemikáliákkal és nem szívesen szedném be. Valaki esetleg tudna ajánlani természetes gyógymódot lehetőleg saját tapasztalatok alapján? (A stresszmentes életen kívül persze)

Pl. a FODMAP diéta segített valakinek, vagy egyéb természetes készítmémy? A válaszokat előre is köszönöm.



2019. ápr. 22. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd be a gyógyszert!
2019. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A gyógyszerekkel csak rontanak a helyzeten, én is ebben a betegségben szenvedek, és rá akarok jönni hogy hogyan lehet ebből kigyógyulni, mert mindenből van kiút ez biztos. Elmentem természetgyógyászhoz és amit ott adtak használt, a mai napig szedem és szinten tartja a betegségem. Mióta nem szedek olyan gyógyszereket amik nem hogy segítenének a betegsegemen hanem a májamat is csúnyán tönkreteszik, sokkal jobban vagyok.

Viszont az orvosok többsége a természetes dolgok ellen van, mert így nem fog az emberből hasznot húzni sem az ő sem a gyógyszer ipar pénztárcája nem gyarapodik...

2019. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DrStrangelove válasza:
2-et től kérdezném: Mit adott a természetgyógyász?
2020. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!