Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha amikor nagyot köhögok...

Néha amikor nagyot köhögok olyan mintha fel akarna szakadozni de nem tud mitől van ez?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje észre vettem hogy amikor egy nagyot köhögok olyan szaraz kohogesem van vagy minek mondjak azt. Voltam már orvosnál azóta többször de nem mond rá semmit. Ma pedig reggeltől mikor nagy levegőt veszek fáj a mellkasomnal. Nem biztos hogy attól lehet hogy csak el aludtam vagy nem tudom. Volt már valakinek ilyen?

2019. ápr. 27. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Hoppá... Most vettem észre hogy valamiért rossz kategóriába rakta a kérdést 😕 remélem azért érkezik válasz.
2019. ápr. 27. 20:36
 2/7 anonim ***** válasza:

A köhögés irritáció miatt van. A nyák nem minden esetben szakad fel rögtön.

A fájdalom lehet a fekvéstől, de akkor elmúlik pár óra alatt.

2019. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez már több hónapja tart
2019. máj. 13. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Dohányzol, alkoholt iszol?
2019. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb 1 eve le szoktam a cigiről előtte úgy 2 évig cigiztem hol többet hol kevesebbet de szerintem nincs köze hozzá. Inni pedig egyáltalán nem szoktam soha
2019. máj. 13. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez allergia, lehet attól is, hogy csorog le a torkodba az orrodból a váladék néha, esetleg túl párás a levegő.
2019. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok allergiás meg semmi xd De olyan mintha a tudombol köhögnék
2019. máj. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!