Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tegnapi nap folyamán jött...

A tegnapi nap folyamán jött elő a probléma, hogy játék közben elkezd a kép szakadozni, később rá pár másodperccel az egész gép befagy a kép befeketedik, a gép semmire nem reagál csak a hard resetre mi a baja?

Figyelt kérdés
Hard reset után rendesen bejön a windows,netezni filmezni probléma nélkül lehet.De ha elkezdek játszani egy ideig működik is a játék utána jön elő a föntebb leírt,én tippem szerint a táp a gatya mert ha növelem a teljesítményt akkor adja meg magát.Ti mit gondoltok mi lehet a probléma a videókártya,vagy a tápegység kezdi megadni magát?

2019. febr. 27. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A proci és/vagy a GPU ventilátor nincs eltömődve porral? A táp elképzelhető lehetne, de ha eddig nem volt vele gond, akkor nem hiszem hogy most ezt a hibát produkálná. Szerintem nézd meg terhelés alatt a hőfokokat.
2019. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hőfok 50/60 körül szokott lenni. Ez gondolom normális illetve nem lehetne vele probléma. Táp elég öreg már 5éves így azért gondoltam hogy annak van baja.
2019. febr. 27. 16:24
 3/8 A kérdező kommentje:
De ez a probléma,csak úgy random megjelent játék közben tegnap este,majd pihentettem a gépet olyan 3óra múlva újra megpróbáltam játszani akkor is ugyan ez történt.
2019. febr. 27. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a játék alatt tartja ezt a hőfokot, akkor lehet hogy tényleg tápegység. Van rá lehetőséged egy másikkal letesztelni?
2019. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem,rendelnem kell egyet hogy megtudjam nézni valóban ez a probléma. Vagy még a videókártyára tudok gondolni,mivel csak játék közben jön elő a probléma.
2019. febr. 27. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen táp és milyen kártya pontosan?
2019. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mivel csak játék közben jön elő a probléma"


Terhelés hatására a gép alkatrészei teljesítmény profilt váltanak és a tápnak nagyobb fogyasztást kell kiszolgálnia, amit lehet nem bír el.

2019. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
RX 570 a kártya,a táp chieftec 500w elméletben bírnia kéne.
2019. febr. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!