Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem hajt meg a hashajtó! Mit...

Nem hajt meg a hashajtó! Mit csináljak? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb február óta nem voltam normálisan wcn. Kb két hete elkezdtem hashajtót szedni. Van tablettám, és végbélkúpom is. Egyik sem hajt meg rendesen, kb ha az az napi maradék távozik, akkor már nagy az öröm. De néha ez sincs meg. Próbáltam a természetes dolgokat is:pl a mustáros tej szintén nem hajtott meg. Naponta eszem gyümölcsöt vagy zöldséget, napi 2-3l víz minimum megvan. Voltam orvosnál, elküldött allergológushoz, de csak augusztus végére kaptam időpontot. Valami ötlet, tipp, ami segíthet? Hatha valami segít. Kb közepétől-vegetől vannak ezek a gondok. A tablettát meg kb két hete szedem (nem rendszeresen, csak néha, nem akarok rászokni). Szóval otletekre, tippekre lennék kíváncsi, ami szerintetek meghajthat.

Köszönöm.



2019. máj. 1. 17:20
1 2 3
 21/22 szamo77db ***** válasza:
Próbáld meg, hogy feldugsz egy Glycerin kúpot és erre mehetne kis idő múlva egy kellemes hőmérsékletű beöntés. Végül is mindkettő síkossá teszi a belet. Nem jut most okosabb dolog eszembe. Arra vigyázz, hogy ne erőlködj, nem hiányzik, hogy aranyered alakuljon ki.
2021. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 szamo77db ***** válasza:
29%
Most jutott eszembe, hogy van még olyan, hogy Bolus Laxans tabletta. Olyankor próbáld ki, amikor nem mész sehova, ha hirtelen meghajtana, legyen a közelben WC. Vegyél a patikában ricinust, azt egyszerre hajtsd le reggel éhgyomorra, persze ezt is úgy, mikor nem mész el otthonról. Meg olyan is van, hogy Laevolac szirup, ezt is megpróbálhatnád. Éhgyomorra kell használni ezt is. Hétvégén feküdj vissza és vagy 20-30 percig hadd fejtse ki a hatását. Hány napja volt utoljára székleted? Kúpot milyet használsz?
2021. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!