Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy jó ideje megromlott az...

Egy jó ideje megromlott az egészségem. Vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Tizenhat éves lány vagyok, a szüleimet nem éppen érdekli hogy mi van velem, ezért nem visznek orvoshoz. Rokonaim nincsenek, egyedül pedig nagyon nem szeretnék orvoshoz fordulni vele, mert eléggé életképtelen vagyok egymagamban. Egy jó ideje sokszor érzek a szívem környékén hasító éles fájdalmat, ami pár másodperc múlva el is múlik. Aztán jött a hajhullás, eleinte csak kevés, de most már csomókban hullik hajmosáskor. A fogaim is meglazultak, és pattanások keletkeztek a hátamon. Anyukám szerint megszámlálhatatlanul sok. Valakinek van valami tippje hogy mi lehet az oke ezeknek? vagy valami tanácsa?

2019. máj. 13. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban nem lehet megmondani, kellene egy vérvétel minimum. 16 éves vagy, menj el a háziorvoshoz. Ebben a korban már simán lehet ezt egyedül intézni. Meg tudod csinálni.
2019. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolót szeretném kijavítani. Sajnos én is ugyan ebben a cipőben járok. Csak sajnos én szorongok és hipochonder vagyok. Én is voltam vizsgálatokon és volt hogy önállóan, de elküldtek mert 18 év alatt csak is szülővel lehetséges főleg egy vérvétel. De próbáld meg őket rávenni hogy menejenek el veled, nem lehetnek ennyire felelőtlenek.
2019. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előttem válaszolót szeretném kijavítani. 14 felett már lehet egyedül vérvételre menni. Gondoljunk csak bele, hogy valaki egy kis Zala megyei faluban lakik a szüleivel, de Budapesten jár középiskolába, és kollégista. Hétközben Pesten van, hétvégén otthon. Mennyire életszerű, hogy a 300 km-re lakó szülei elkísérik Pesten a vérvételre? Otthon is mehetne, de hétvégén nincs labor.
2019. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!