Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Egy eseményen rágodok folyton ami a közelmúltban volt és már rámegy az egészségem. Mit tegyek?

Nagyon rossz

Egész nap az jár a fejemben hogy akkor és az előtte napokban mi történt

A fejem fáj

Keress kérdéseket hasonló témákban: fej, aggódás, múlt, felejtés, gondolat, gondolkodás, esemény, Nap, történés, probléma

ápr. 29. 16:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

A múltat nem lehet visszahozni...

# 1/11Időpont ápr. 29. 16:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megbántam amit tettem de nem tudok túllépni

# 2/11Időpont ápr. 29. 16:30 Privát üzenet
Ne rágódj rajta.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont ápr. 29. 16:44 Privát üzenet
Wonny nevű felhasználó válasza:

Ilyen dolgok mindenkinek voltak a múltjában az életében hidd el! Ami elmúlt az elmúlt. Kár ki készitened magad,hogy mi lett volna ha..? Ezeken kár rágódni. Mi volt az a dolog?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont ápr. 29. 16:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fülbelövésen voltam

Elkapkodtam

Nem néztem utánna a dolgoknak hogy van mágneses is mert akkor azt vettem volna

# 5/11Időpont ápr. 29. 17:20 Privát üzenet

Nem értem, ez miért akkora trauma neked? Ez nem olyan nagy dolog, vagy valamit okoz?

# 6/11Időpont ápr. 29. 17:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem tudom

lehet igazából nem is akartam csak mivel volt más sztárnak és ugye megtetszett ezért

# 7/11Időpont ápr. 29. 17:57 Privát üzenet

Nem nagyon értelek...ez nem akkora tragédia hidd el, egy idő után ha nincs benne fülbevaló, beforr.De mégis miért bánt ennyire? Mit érzel? Nem kell ezzel ennyit foglalkozni.

# 8/11Időpont ápr. 29. 18:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

azért bánt mert visszafordíthatatlan

és hogy sokat gondolok arra az időre amikor még nem volt benne akkor jól éreztem magam

# 9/11Időpont ápr. 29. 18:04 Privát üzenet
Elhiszem, hogy neked ez most épp nagy problémát okoz, de hidd el vannak sokkal de sokkal rosszabb dolgok is, amin az ember gyötrődhet. Várd meg míg beforr és kész, nem kell hordanod a fülbevalót ha nem tetszik.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont ápr. 29. 21:50 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tündérhegyről szeretnék kérdezni. Volt-e a közelmúltban valaki ott, milyen tapasztalatot szerzett? Hány ágyas szobák vannak? Mivel telik egy nap?
A mentális egészségem szó szerint romokban van, nincs pénzem terápiára, nem tudok elutazni más városba, mit tegyek?
Mit tehetek, ha most látom hogy mennyire leromlott a mentális egészségem az utóbbi évek történései miatt?
Miért romlik a mentális egészségem?
Sülhet ki belőle valami jó ha elmegyek pszichológushoz?
Mit tegyek, ha annyira utálom a munkámat, hogy teljesen kivagyok tőle, minden nap bőgök, gyakran munkaidőben is elbújva, rámegy az egészségem, de nem hagyhatom ott még évekig,...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!