Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Az egészségem...

SEGÍTSÉG! Az egészségem megromlott. Vajon a fogyás miatt? Részletek lent. SOS

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy lefogytam 9 kg-t, abból 17et december 6 óta. Diétázom, mozgok. Viszont az egészségem egyre ramatyabb állapotban van. az eddig magas várnyomásom már alacsony tartományban mozog, a pulzusom alacsony, hiába iszok kávét és zöldteát nap mint nap, alig tapintható a pulzusom. Wc-re ritkán járok, gyógyszer nélkül jó ha sikerül a heti 1 nagydolog. És a másik aggasztó dolog, ami miatt holnap dokihoz is elmegyek, hogy a menstruációm is kimaradt. már az előző havi is késett 6napot és rövid is volt, de most totálisan nem jött meg, lassan már a következő havit kellene várnom. ja és folyton fázom, a végtagjaim(kézfejek, lábfejek) a legtöbbször jéghidegek. ez gondolom az alacsony várnyomás miatt. Délelőttönként általában semmi bajom, délután ilyen tájt) viszont tökre rámjön a fáradtság , a fázás és a kezeim lábaim lefagynak. nem tudom mji lehet a baj, szerintetek a fogyás viselte így meg a szervezetemet??? a diétám nem drasztikus, próbálok egészségesen étkezni. kérlek segítsetek, mit tehetnék most???
2012. márc. 21. 17:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*A 9 KG AZ VALÓJÁBAN 32 AKART LENNI:) (96-ról 64-re) ja... és viszonyításként 17 éves lány vagyok
2012. márc. 21. 17:56
 2/13 anonim ***** válasza:
miket ettél ami miatt a fogyúkúrára gondolsz? túl keveset vagy minőségileg vackokat?
2012. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem tudom... az igazság az, hogy nem szeretek 1200 kcal felé menni, mert bűntudatom van. Ami az étrendemet illeti, zöldséget, csirkét, halat, sovány tejtermékeket, fehérjeshake-et, tojást, teljes kiőrlésű kenyeret, zabpelyhet, gyümölcsöt, halat eszem. Tudom, hogy kcal-ra kevés, de 1,4-szer tkg ch-t eszem kb +- pár g

fehérjéből kb 1,6-szor tkg az arány. zsírból kb 2-30 g-ot viszek be

2012. márc. 21. 18:01
 4/13 A kérdező kommentje:
szedek multivitamint is...
2012. márc. 21. 18:02
 5/13 anonim ***** válasza:
hát pedig amiket leírtál én csak a kevés kajára tudok gondolni..többet kéne enned több zabpelyhet reggel meleg tejben gyümölccsel ez sokat segít hogy rendesen menny wc-re.és sok folyadék továbbra is( gondolom eddigis ittál eleget)
2012. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hja és gondolom már nem akarsz fogyni. kezdj el nyugodtan enni többet az kell főleg ha ilyen lassú az anyagcseréd. Nem mindig hízlaló kajákra gondolok természetesen pl: sok saláta sovány hús is lehet egy kis joghurtal. ne legyen bűntudatod mozogj mellé rendszeres.
2012. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy még 4 kg-t le szeretnék adni
2012. márc. 21. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg úgy hogy lassan minden nap többet eszel egy kicsit, így eltudod azt érni hogy több kajához szoktatod a szervezeted és nem fogsz tőle hízni.ha feltornázod magad mondjuk 500-600kalóriával, azzal is tudsz még fogyni, vagy ha nem tornázz többet addig amíg lenem adod. de azért az egyik legfontosabb mégis csak az egészség.
2012. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy inzulinrezisztenciád van? (PCO)

Abba beleillenének a menstruációs és az anyagcsere panaszok is.

De nem akarok úgy tenni, mintha értenék hozzá, és hidd el itt senki nem ért hozzá igazán, úgyhogy tényleg jó, hogy elmész orvoshoz, mondj el neki mindent.

2012. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy vagy?

Voltál orvosnál?

Ird meg légyszives!

2012. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!