Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Büdös vagyok? Mitől lehet?

Büdös vagyok? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mitől lehet az hogy napi szinten fürdök de munkahelyen megszólnak hogy büdös vagyok. Távolról is érzik,5-6 méterről, de lehet azt már csak direkt csinálják, még ha büdös is lennék akkor is napi tisztálkodás mellett nem hinném hogy annyira. Használok dezodort is, de munkatársam azt mondja akkor csak még jobban érzi rajtam. Mi lehet a gond?
2019. máj. 14. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek a ruhái miatt volt kellemetlen szaga. Nem testszag vagy izzadtság, hanem valami elviselhetetlen szagú öblítő miatt. Első egy évben már messziről éreztük, aztán megszűnt. Gondolom, hogy öblítőt váltott. Szaglássz végig mindent. Bár te már úgy megszokhattad, hogy nem is érzed.
2019. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt egy munkatársam, ö a napi 2-3 zuhanyzás mellett is borzasztó büdös, állott izzadtságszagot árasztott folyamatosan, de annyira, hop 3-4 méterröl érzödött.

Egy kivizsgálás után derült ki, mi baja volt, kapott megfelelö kezelést és azóta semmi gond vele. (Az nem tudom, mit találtak nála, de egyérteömüen egészségügyi oka volt)

2019. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat stresszelsz? Mert az (is) tud okozni ilyen tünetet, hiába tisztálkodsz megfelelően, fél óra múlva ugyanúgy izzadsz. Mert ugye köztudott, hogy a friss izzadtságnak nincs szaga. Azoknál ilyen büdös, szúrós szagú a hónalja, hiába a dezodor, stift, bármi, akiknél lelki okok vannak a háttérben. Nekem volt egy kolléganőm, aki hiába zuhanyozott naponta többször, mégis messziről érződött rajta. Elsősorban az okát kell megtalálni. Sokan kiröhögik ezt a problémát, nem is veszik komolyan, pedig az.
2019. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy te nem érzed magadon? Én érzem rögtön ha pici kellemetlen szagom vam azt is. Étleketől is lehet. Nekem pl. A szatdíniától meg a fokhagymától lesz. Mióta kerülöm megszűnt a probléma.
2019. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!