Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ennek érdemes...

Szerintetek ennek érdemes utánna járni?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja mindig felkelek hajnali 3 körül és olyan érzésem van mintha akkor és ott lenne a vég. 1000 a pulzusom, remeg a lábam, kiver a víz,fáj a fejem és úgy érzem meghalok. Fél óra múlva mindig jobban vagyok és visszaalszok de ez nagyon durva. És már lefekvés előtt félek, hogy megint mi lesz éjszaka.
2019. máj. 16. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de nekem ez pánikrohamnak tűnik. Éjszaka is előjöhet, nekem is előfordul. Én már megtanultam kontrollálni, vagyis inkább kezelni. Megpróbálom megnyugtatni magam, hogy nyugi, volt már ilyen semmi baj, aztán elkezdek mélyen lélegezni, az orromon be és ott is fújom ki (különben megfájdul a fejem), és számolom a légzéseimet, hogy csak arra koncentráljak. Én tudom az okát, de nem tudom, hogy nálad miért lehet, szerintem érdemes utánajárni.
2019. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is pánikroham. Fordulj orvoshoz, de addig vegyél be nyugtatót lefekvés előtt.
2019. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előfordulhatott, hogy pánik,mert a munkelyem 2 évig iszonytosan stresszes volt. Március végén váltottam és a mostani munkahelyem sokkal jobb és nyugodtabb. Én is nyanakodtam erre de 2 évig ennek jelét se láttam pedig stresszes éa kialvatlan voltam
2019. máj. 17. 01:22
 4/4 A kérdező kommentje:
#Volna, hogy pánik
2019. máj. 17. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!