Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes pszichológ...

Szerintetek érdemes pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés
Nektek segített? Ha igen miben és mennyire? Személyes tapasztalatokat várok!

2018. szept. 27. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Többek közt kötődési problémák miatt kerestem fel szakembert. A kezelések eredéményessége arányosan csökkent minnél inkább kötődni kezdtem a pszichológushoz. Nem bántam meg az időt amit a terápiában töltöttem, de ha előlről kezdhetném nem biztos, hogy újra belevágnék ebbe az egészbe. Az önismeretem fejlesztésére tökéletes volt, a teherbíróképességem is nőtt, de nem érzem úgy, hogy képes lennék valaha is normális kapcsolatokat kialakítani.
2018. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont most tervezem, hogy abbahagyom a terápiát. Hogy miért? Mert úgy érzem nem haladunk semerre, kb olyan, mintha a portásbácsinak mesélném el a történteket. Csak felesleges pénzkiadás, ok volt egy pár aranyköpése, de jórészt csak olyan közhelyes tanácsokra képes, amit bármelyik ismerősömtől megkaptam eddig, ráadásul ingyen. Egy próbát megérhet szerintem, de én kb 10 ülés után úgy érzem, hogy elengedem inkább a dolgot.
2018. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Szorongás miatt kerestem fel az iskolapszichológust, 2,5 hónap alatt szép lassan rendbe jöttem, megtanultam kezelni azokat a helyzeteket/gondolatokat, amik negatív hatással voltak az életemre. Célt, motivációt adott, sokat köszönhetek neki.
2018. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!