Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakran vagyok beteg, mit tegyek?

Gyakran vagyok beteg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Október óta többször voltam beteg (kb. 8-9 alkalommal, 1,5-3 hét időtartamra). A tüneteim általában ugyanazok, pici eltéresekkel: orrfolyás, torokfájás, fáradékonyság, néha láz, gyakrabban csak hőemelkedés, rekedt hang. Voltam dokinál vérvizsgálaton. A fehérvérsejtszámom igen alacsony, normál érték alatti, ezért betegedek meg. Mondta a doki, hogy nézzek vissza június végén egy újabb vérvizsgálatra, hogy javult-e a helyzet. Gyógyszert meg semmilyen tanácsot nem adott, mert mondta, hogy az életvitelem alapján jobb lesz majd, csak átmeneti. Vitaminokat, gyümölcsöt-zöldséget rendszeresen fogyasztok, próbálok rendszeresen mozogni (amikor beteg vagyok, sajnos nem tudok). Esetleg tippek az immunrendszer erősítésére? Előre is köszönöm!
2019. máj. 24. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik influenza elleni oltás 10-15 ezer forint de egy fél évig hat rád az egyik ismerősöm is használja , a manduláddal minden rendben van vagy már kiszették a doki ezt nem nézte meg?
2019. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Ne oltasd be magadsemmiképp!

1. immun-erősítés: echniácea cseppek, propolisz, ha beteg vagy ezüst kollid, vitaminok. Gyömbér, fokhagyma. Sportolás.

2. ha köhög valaki ne vegyél levegőt, menj odébb gyorsan, alúljáróban pulcsin keresztül lélegezz, moss kezet napi 15-20x.

Ennyi.

2019. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!