Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi volt? Bélcsavarodás?...

Ez mi volt? Bélcsavarodás? Beszorult levegő? Mitől?

Figyelt kérdés
Hajnalban arra ébredtem, hogy bal oldalt lent szúr a hasam. Olyan volt, mintha a hólyagom vagy a méhem szúrna. 2 órát szenvedtem, aztán próbáltam járkálni. Pár perc múlva olyan görcsös fájdalom jött rám, hogy derékszögben tudtam csak állni feltéve az egyik lábamat az ágy szélére. És az alhasam gömbölyűre puffadt. Közel álltam hozzá, hogy mentőt hívok mert úgy éreztem minjárt szétszakadok.. Végül nagy nehezen bevettem 2db buscopant (görcsoldó) ráittam egy pohár vizet. Nehezen le tudtam feküdni, már hidegrázásom is volt. Próbáltam ellazítani minden izmom és kb. fél óra alatt elmúlt a fájdalom. Elaludtam. Mikor felébredtem már nem fájt semmi, enni is tudtam. Mi lehetett ez? És mitől? Nagyon ijesztő volt.

2019. máj. 26. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ciszta? Érdemes felkeresni egy nőgyógyászt.
2019. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs cisztám! Nem rég voltam rákszűrésen. Hüvelyi + hasi uh is volt + vizsgálat. Minden rendben. Csak egyszeri volt a görcs azóta jól vagyok
2019. máj. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!