Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hogy lett anorexiás?

Ki hogy lett anorexiás?

Figyelt kérdés

Sziasztok 24 éves anya vagyok... 162/73.....

A világból ki tudnék menekülni.... egy év alatt 20 kiló feljött amit az orvosok sem értenek.... mindenhol hurka és háj undorodom magamtól mikor tudom hogyan is néztem ki 50 kilóval kb 2 hete azon agyalok hogy el kezdek csak pár falatot enni napi szinten és már nem erdekel hogy miből csak fogyak....

Hiába mentem edoterembe dietetikushoz semmit nem használt



2019. jún. 6. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Semmikeppen sem ajanlanam a koplalast, mar csak azert sem, mert nem fogod kibirni hosszutavon az ehezest, es elofordulhatnak falasrohamok, aminek kovetkezmenyekepp visszahizod azt, amit eddig lekoplaltal magadrol vagy esetleg a tobbszoroset.

A legfontosabb h eletmodot valts es probald minel inkabb be is tartani azt, illetve itt a nyar menj el futni/uszni vagy amihez csak kedved van, a lenyeg h ne kenyszerbol sportolj, hanem elvezd is azt, amit csinalsz.

2019. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Szia

én nem voltam anorexiás, hanem sok éven át bulimiás, az se egy vidám dolog. Semmiképp ne koplalj, mert tönkreteszed magad, nekem a bulimia tönkretette a fogaimat és a gyomromat is, és az anorexia sincs jobb hatással a szervezetre. Ugyanazt tudom mondani mint az előző, ha belelendülsz a sportolásba akkor le se fogsz tudni állni XD

2019. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!