Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen gyorsan ez lehetséges?

Ilyen gyorsan ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, októberben szívtáji fájdalom miatt elmentem kardiológiára, ahol az ekg-n csak egy minimális ritmuszavar volt az orvos egyből mondta, ez biztos pszichés és amúgysem a veszélyes fajta de azért egy ultrahangra még menjek vissza. Vissza is mentem lezajlott, minden pozitív, azt mondta ez s szív koromhoz képest tökéletes és valószinüleg a szorongás okolható mindenért. Megnyugodtam, majd belecsöppentem egy szorongó tél-tavaszba (nem részletezném, elég intenzív volt), majd most ez a szívtáji fájdalom megint megjelent. Olvastam, hogy a koszorúérszűkület is okozhat ilyet aminek infarktusos kimenetele is lehet. Szerintetek a sok szorongástól amit ősztől idáig megéltem okozhatott koszorúérszükületet? Azt írják a stressz kihat nagyon rá, csak nemtudom hetek vagy évek esetleg évtizedek kérdése. Nem tudom ilyen fiatalon mennyi az esélyem egy infarktusra.. Az is lehet megint bebeszélem magamnak ezt és csak attól van, hogy állandóan figyelem.


18 éves F



2019. jún. 7. 14:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ultrahangnál a minden pozitívot ne értsétek férre. Negativ volt minden csak pozitív dologként éltem meg. :D
2019. jún. 7. 14:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartós tejet már ne vegyél 😁😁😁 Ne röhögtess már. Semmi bajod nincs. Az orvos is megmondta. Pár évtizedet meg szonganod kell, hogy szívbeteggé tedd magad és erre sincs garancia.
2019. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés betegségek nem okoznak koszorúérszűkületet
2019. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A bal vállam is szokott fájni, azt olvastam a koszorúérszűkületkornis fáj.
2019. jún. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!