Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem rég tudtam meg hogy...

Nem rég tudtam meg hogy asztmás vagyok és kaptam pipát is buventol easyhaler a neve inhalacios por de sokszor érzem úgy mikor rohamom van nem használ viszont nincs asztmas ismerősöm és nem értek ezekhez nem tudom hogy ez a jobb vagy az ami szprés?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 22:22
 1/2 anonim válasza:

Én már kb 10 éve vagyok asztmás, de az ilyen jellegű kérdéseket nem egy másik asztmással kellene megbeszélned, hanem a kezelőorvosoddal.

Ezt a gyógyszert én magam nem ismerem, viszont azt tudnod kell, hogy többféle gyógyszer is létezik az asztma kezelésére. Nekem van napi gyógyszerem, ami hörgőtágító, időként, orvosi utasításra szedek tablettát, és van rohamoldóm is, amit kifejezetten rohamok esetén kell szedjek, ez pedig a Ventolin nevű gyógyszer.

Amennyiben nem érzed azt, hogy a gyógyszer hatásos, mielőtt elkezdenél bármi mást szedni, mindenképpen konzultálj az orvosoddal, hiszen ezek a gyógyszerek komoly bajt is okozhatnak, és természetesen vénykötelesek.

2019. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!! csak az baj hogy sajnos nem olyan egyszerű bekerülni oda én is kaptam gyógyszert meg orr szprét is eonic vagy valami ilyesmi a gyógyszer neve de azzal nincs bajom de az orr szprét sem éreztem hatásosnak mert még mindig bevan dugulva az orrom
2019. jún. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!