Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ágyi poloska miatt lehetek...

Ágyi poloska miatt lehetek Lyme kóros?

Figyelt kérdés

2 hete derült ki, hogy fertőzött vagyok , tudom, hogy ezen már végülis kár gondolkodni, hogy mikor is fertőződtem meg...

Ez mégis érdekel.

2018. június elején vettünk egy ágyat tele volt poloskakkal nagyon durva szinten.

Szeptemberre sikerült tőlük végleg megszabadulni, nagyon durva csipesek voltak rajtam, volt olyan, amelyik kifejezetten nem viszkezett csak nagyon nagy piros folt volt ott.

Lehetséges , hogy emiatt lettem beteg? Mármint az ágyi poloska csipesei miatt.

Orvos mondta, hogy nem csak kullancs terjeszti, hanem... szúnyog és miegymás...


Köszönöm.


2019. jún. 11. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Mielőtt még bárki nekem állna nem vagyunk koszosak stb!!

Nyilván nem vettük észre sajnos mikor megvettük az ágyat...mert csak utána pár héttel... láttuk a csipeseket, voltak jelek arra, hogy ágyi poloskaval van dolgunk...

2019. jún. 11. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ágyi poloskák nem terjesztenek semmilyen fertőzést.
2019. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első válaszoló. Rettenetesen kellemetlen egy féreg, de fertőzést nem terjeszt.
2019. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Nos akkor végleg rejtély marad, hogy honnan került a szervezetembe.

2019. jún. 11. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloskának semmi köze a Lyme-kórhoz. A Lyme-kórt a kullancsok terjesztik.
2019. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!