Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Mit tegyek, hogy ne...

Segítség! Mit tegyek, hogy ne kapjak el hetente! Hasmenéses vírust, mert brutális a görcs?

Figyelt kérdés

Ma is a falat kapartam, annyira fájt. Még ki nem jött belőlem minden és meg nem szűnt. Láz és rosszullét is társult hozzá. Brutális görcsök... Ételmérgezés kizárva. Anno mikor kollégista voltam és nem dolgoztam, évi egyszer volt ilyen, max. 2 alkalommal.


Brutális és a görcsök... Vetekszik bármilyen f@jdalommal.


Nem segít az sem, hogy szerintem refluxoa vagyok, csak elküldtek, mert hypochonder vagyok. Meg 24 óráig cső megy le a számban... Kerülöm a k@vét,kól@t,almát,narancsot,csokit, nagyon zsíros ételeket stb. Gondolom emiatt is gyamrabban van.


De ez elviselhetetlen, mire kiürül minden majdnem felkötöm magam és utána is rossz.


Segítsetek légyszi, mert nem bírom. Annyira rossz...


2019. jún. 11. 23:57
 1/7 A kérdező kommentje:

*állítólag hypochonder.


Nem vagyok az, egyértelmű. Csaknle akart rázni, pedig szerintem érdemes vele foglalkozni.

2019. jún. 11. 23:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Még mindig költözz el.
2019. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De hol szeded össze?
2019. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyen a munkahelyem...


De lehet a refluxtól is lehet... Pedig szénsavmentes vizet is iszok pont ezért. Nem tudom, mi ez, tényleg.

2019. jún. 12. 00:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok már mit tenni, komolyan...
2019. jún. 12. 02:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ezek a laktózérzékenység tünetei
2019. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ételallergia, vagy komolyabb betegség is lehet. IBS, Chron. Nem hiszem hogy minden héten elkapnád a vírust. Ez krónikusnak tűnik
2019. júl. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!