Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívmegállás érzése lefekvésko...

Szívmegállás érzése lefekvéskor, mitől van?

Figyelt kérdés

Mielőtt aludnék olyan érzésem van, mintha pár másodpercre megállna a szivem, eltölt a félelemérzet és bepánikolok, felugrok és kiderül nem állt meg :)) Félek egyszer tényleg megáll. Egyáltalán veszélyes ez vagy pszichés? Nem tagadom, túl gondolok mindent és szorongok mindenen, ismerőseim azt mondták csak szívneurózis,mert régebben nem volt ilyen és kardiológus is mondta jól működik a szivem, nem érti miért mentem kivizsgáltatni.


19 F



2019. jún. 14. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja meg fájt is a napokban de mióta ez a megállásos dolog van azóta nem fáj, valószinüleg mert nem arra koncentrálok :))
2019. jún. 14. 12:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, mindig csak elalvás előtt érzem ezt, hogy fel kell riadnom. Szerencsére elég ritka, de gyerekkorom óta megvan ez. Szorongás lehet a háttérben, mert nekem is egészséges a szívem.
2019. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Eddig nem tudtam hogy igazából mit érzek (xd ezt jól megfogalmaztam) de amikor behunyom a szemem és elaludnék felriadok és olyan érzés mintha zuhannék nem tudom ez ugyan olyan-e.
2019. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!