Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS augmentil vagy milyen...

SOS augmentil vagy milyen gyogyszer allergia?

Figyelt kérdés
Bevetten, tegnap lett vege, most meg az egesz testem felpuffadt es kiuteses, az Egesz! Nagyon undorito emberek koze nem merek menni igy. Nagyon kene valami ellen szer, vagy valami rá! Valaki tud valamit?

2019. jún. 15. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az augmentin penicilin tartalmu antibiotikum, amire sokan allergiasak. En is igy jartam, bar nem fulladtam, mindenem apro piros kiuteses lett, az arcom meg skarlatvoros. 1 het alatt elmult magatol. Nezzen meg doki, mert az allergias reakcio mindenkinel mas, de valoszinuleg nem fog ra adni semmit, elfog mulni magatol. Tobbet ne szedj be belole!
2019. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nem puffadtam a fulladtam helyett
2019. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod! Rosszul voltam, meg jobban megmergeztek :/ es meg a bajom se mult el amire kaptam az antibiotikumot. Az 1 hetbol mit ertesz? Melyik napig volt egyre tobb es mikor kezdett el vissza huzodni?
2019. jún. 15. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem miutan lealltam vele, mar nem lett tobb (bar kb hely se volt rajtam :D ) es egy het alatt nem ugy mult el, hogy egyre kevesebb potty, hanem az osszes potty naprol napra halvanyodott. Te hogy vagy most?
2019. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!