Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő lehet míg visszahúz...

Mennyi idő lehet míg visszahúzódik a nyirokcsomó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3 hete tüszős mandulagyulladásom volt, előtte egy héttel már elkezdett fájni a nyakam, majd felduzzadt egyik oldalon a nyirokcsomóm. Orvosnál voltam, egy hét alatt elmúlt a gyulladás, de a nyirokcsomót azóta is érzem, nem fájdalmas már, de annyira zavar, hogy nem ment vissza, és kicsit félek tőle. Vérvételen amugy 3 napja voltam és tökéletes volt, nem mutatott már gyulladást. Szerintetek még meddig tart a duzzanat? Nem látható amúgy, csak ha nyomogatom a nyakamat, akkor érezhetően nagyobb az egyik oldalon. Előtte sose volt mandulagyulladásom amúgy. Eléggé hipochonder vagyok, szóval félek, hogy bármi baj lehet. Köszönöm a választ!



2019. jún. 15. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg 2 hét alatt elkell, hogy muljon. Ne pitizgáld!
2019. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is volt hogy paráztam emiatt. De voltam vele orvosnál és ott mondta egy doktornő hogy ne idegeskedjek van hogy egy fertőzés után akár hónapokig is megmarad duzzadt formában. Sőt olyan is lehetséges hogy valakinek már vissza se húzódik. Úgyhogy nyugi átérzem a gondod de nincs semmi baj.
2019. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld. Nekem a hasamban vannak nagyobbak nem mennek össze. Azt mondták ha nem nőnek nincs gond. Keress rá a limfóma tüneteire. Ha azok nem jelentkeznek akkor ne foglalkozz vele ha nem nő és ne piszkáld. Nekem volt már 3 hétig is nagyobb a nyakmaban aztán elmúlt. Pedig mandulagyulladásom sem volt
2019. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mar másfél eve van egy nagyobb a bal kulcscsontom feletti árokban, 9x3 mm-es. Anno en is nagyon meg voltam ijedve, mentem többször is uhura, meg mindenfele vérvizsgálat, mindenhol azt mondtak h ne parazzak, nincsen gond (az uhu no, akihez vagy 3szor mentem el nyirokuhura, mar teljesen hülyének nézett). Nekem azóta is ott van, nem nőtt, en legalábbis nem erzem. Ettől függetlenül engem havonta elkap az aggodalom, főleg ha leülök guglizni. Szóval van olyan h ott marad es nem megy ossze.
2019. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap megnezetem orvossal, de már azóta javult, szoval a piszkalas miatt lehetett a fájdalom. :)
2019. jún. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!