Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajon lehet? Nagyon ijesztő!

Mi bajon lehet? Nagyon ijesztő!

Figyelt kérdés
Ma terhelésre (30 perc séta a napon) rosszul lettem. Belső remegés és gyengeség jött rám. Ettem/ ittam nem az volt az ok. Annyira rossz volt, hogy azt hittem elájulok. A hűvös irodaban kb. 30 perc után tudtam felállni a székből. Közel álltam hozzá hogy segítseget kérjek. Egyész nap nem voltam jól. Gyengeség és nagyon rossz közérzet, álmosság (pedig aludtam jól az ejjel). Hazaérve a lépcsőn felfelé ugyan az a rosszullét jött rám. Kivert a víz, remegtem, félórája ülök a kanapén. A vérnyomásom 106/64 pulzus. 85. Nekem mindig ilyen alacsony. Szóval nem az az ok. Mikor hazaértem még 124/57 p.91 ez produkáltam. A vércukrom biztos nem esett le. Az más érzés. Nem fáj semmim. Illetve napközben kicsit a fejem fájt. Februárban voltam kardiológiai kivizsgáláson mindent rendben találtak. Mi a fene lehet ez? Volt már masnak is? Nagyon meg vagyok ijedve. A háziorvosom ma nem rendel, de nem is biztos, hogy el mernék indulni ilyen állapotban.

2019. jún. 21. 17:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már meggyógyultam de durva volt ez a vírus 2 hétre kiütött. Teljesen még mindig nem térzem magamhoz
2019. júl. 12. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!