Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Túlreagálom? Vagy valami nem...

Túlreagálom? Vagy valami nem stimmel velem?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs TB-m. Ezért nem tudok orvoshoz menni, és nincs rászánni való pénzem, kivizsgálásra, és orvosra. Ezért az orvosi vizsgálat sajnos veszett ügy. Egy hónapja jelentkezett nálam egy baleset után, (gyógyszer túladagolás) erős szívfájás egy órában legalább egyszer. Nem parázok rá, próbálok nem tudomást venni róla, mert hamar pánikolok. Aztán hullani kezdett hajmosáskor csomókban a hajam. Hasi görcseim vannak, és sokszor leesik a vércukrom. És nagyon étvágytalan lettem, emiatt lefogytam négy kilót pár hét alatt. Ami nálam elég durva, mert alapból nagyon sovány vagyok.Van valami vitamin, gyümölcs, vény nélküli gyógyszer erre? vagy tapasztalati tanács?

2019. jún. 22. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is: jelentkezz be a NAV-hoz TB-fizetésre (egészségügyi járulék), mert kamatostul behajtják majd rajtad, ha nincs - olyan nincs, hogy nincs!


Orvoshoz pedig mindenképpen el kéne menned, mert ezen egy kis vitamin nem segít.


Továbbá: lelki okok is hozzájárulnak minden betegséghez, tehát az életedet kellene rendezned ahhoz, hogy jobb legyen.


Csinálj valami olyat, ami örömet okoz neked és próbálj meg néhány hétig mellőzni MINDEN negatív dolgot, hírek, tv, önátok (de xarul vagyok stb.).

2019. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!