Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger amikor eszek pár...

Hányinger amikor eszek pár falatot?

Figyelt kérdés
mindig imádtam enni, bármiből bármennyit bármikor. De mostanában amikor egy esti csokit vagy egy délutáni virslit bedobnék, hiába kívánom, két falat után enyhe hányinger kerülget. Ez miért van? Van akivel előfordult ez már? Először azt hittem egy fajta bizonyos étellel van gondom, de cukros dolgoktól kezdve a sós cuccokig mindentől rám jön.

2019. jún. 25. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer, brutális hegyi túra után három-négy napig. Úgy, hogy közben folyamatosan éhes is voltam, de semmit nem voltam képes megenni. Aztán elmúlt.


Fogalmam sincs, hogy neked mitől lehet, remélem, nincs valami bajod :-/

2019. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha velem is ez van, de csak nyáron. Nem bírom a meleget, keveset eszek. Csak néha jön rám igazán nagy étvágy és tudok enni úgy, hogy nem rossz. Te hogy vagy ezzel?
2019. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanígy, mint az elsőnek, nagy kimerítő túra után jelentkezett (ami ugye stressz a szervezetnek) Évek alatt kitapasztaltam, hogy ilyenkor nagy dózisban kell tömni magamba a magnéziumot, és a b vitamint. Most magnesolvot szedek, elég napi egy tasak, és csak kúra szerűen szedem.
2019. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen ha nagyon melegem van.
2019. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sssaszem ***** válasza:
Esetleg nem fáj az epéd? Nekem sajnos epeköveim voltak, de sajnos panaszt okoztak na ezért nem tudtam normálisan enni fájt a gyomrom a kövektől oda sugárzott ki. Volt, hogy hánytam a kövek miatt. Remélem, hogy neked nincs ilyen gondod.
2019. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem semmim se faj. S mar a meleg elott, telen is volt ilyenem. Csak szimplan ugy erzem hirtelen, hogy tele vagyok, s elkap a hanyinger. De tovabbra se tudom az okat.
2019. jún. 29. 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, hogy rettenetes hányingerem van órákig, aztán enyhül és hirtelen farkaséhes leszek. Nem normális.
2019. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!