Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnél csinálni? Többi lent

Mit tudnél csinálni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy betegségem ami miatt késztetést érzek arra hogy letépjem a bőrőm "szerencsére" csak a kézfejemen a lábamon és néha a hasamon csinálom "csak" de ugye nyár van és nem olyan szép, tudok vele valamot csinálni?
2019. jún. 26. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Pszichiáter !!!!


Mi az hogy letépni ?

2019. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál voltál ? Esetleg addig kenegesd hámositóval vagy babapopsi krémmel na meg naptejjel ha süttetni szeretnéd és betadinnal :D mert a nap rasegit a bacik terjeszkedésére.
2019. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen leki problémám sincs csak például tanulás közbemn vagy barmikor ha unatkozok elkezdem kapargatni, és akkor ugye gyre jön le vagyis ott a széle (ami még nincs leszedve) fehér, ami zavr ezért tovább csinálom amig nincs egy folt rajtam... Egyébként a családom tud róla..
2019. jún. 26. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:

De van .... az emberek alapból nem kaparják le a bőrüket...


És azt meg mindig nem értem fizikailag hogy mi az hogy a széle meg ilyesmi... a bor egységes egybefüggő folyamatos... ha valahol “megszakad” az sérülés de az is be gyógyul ... ha te annyit piszkáld higy nem tud be gyógyulni az brutálisan gáz és nagyon nagy bajod van....

2019. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig van egy ilyen mentális betegség de nem tudom a nevét :/ jó pár ember él még így szerintem menj el egy pszicholoshoz.
2019. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet egy próbát megér, de én nem érzem magam mentálisan betegnek, mert általában miközben unatkozom akkor csinálom
2019. jún. 27. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a mentális betegséget vedd úgy mint egy beragadt kényszert vagy egy nagyon enyhe mánia ami valamilyen szorongásod kielégítését ,enyhítését szolgálja . De lehet pár találkozás beszélgetés a pszichológussal és egy életmód váltás ami simán megoldja a problémát ;) persze hogy nem kell magunkat rögtön elmebajosnak mondani .
2019. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!