Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már ilyen vkinek? Pisilés...

Volt már ilyen vkinek? Pisilésre erősödő hasi fájdalom, főleg reggel.

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy jó ideje (1 éve) előfordul, hogy arra ébredek, hogy fáj jobb oldalon a hasam, és ha elmegyek pisilni, akkor folyamatosan erősödik a fájdalom, néha úgy, hogy felállni alig bírok. Ez utána általában pár óra alatt elmúlik, ezért az elején nem is foglalkoztam vele annyira. Aztán elmentem urulógushoz, aki megvizsgált, és semmi problémát nem talált... azt mondta, ez a pisilésre erősödő

fájdalom nem tudja,, mi lehet. Azonban a problémám azóta is fennáll, és néha tényleg nagyon nagyon fáj. Volt már vkinek ilyen? Mi volt a baja? A neten se nagyon találok ilyen tüntettel semmit. Köszi!


2019. júl. 1. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Laborvizsgálatot csináltak? Antibiotikumot nem adott? Menj el egy másik urológushoz.
2019. júl. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen, de semmit nem mutatott ki.
2019. júl. 1. 06:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak rossz orvosok. Én is azt ajánlom keress másik orvost. Csináljanak uht. Ha az sem mutat ki semmit ct-t.

Ha lány vagy akkor nőgyógyászatra is menj el. Vizsgáljanak meg, csináljanak egy uht. Összefügghet a kéz doloh. Nekem akkor fáj pisiléskor ha megjön. De ami neked van az nem normális, addig menj orvosról orvosra amíg nincs meg az ok. Sajnos más problémával én is jártam így. A 8. Orvos találta meg mi a bajom. Ha megálltam volna az elsőnél már nem élnék.

2019. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve van ez. Az egész hasam alja fáj. Császárral szültem, azóta. Az összes szerve ki akar esni a helyéről... Elmentem dokihoz, kinevezett... Ennyit erről, szokjam meg. Hát köszi.. Nálam ovulációhoz kötött a dolog. Pisi közben erősödik a fájdalom. Volt már, hogy jajgatva pisiltem... :((
2019. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinevezett helyett kinevezett sajnos...
2019. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinyírom ezt a telefont...


Kinevetett. Na.

2019. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!