Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedjem a Frontint?

Ádám84 kérdése:

Szedjem a Frontint?

Figyelt kérdés
A háziorvosom felírt napi 2mg Frintint! Szedjem? 5 napja szedem de nem ér semmit! Depressziós tüneteim vannak, állandó rosszkedvűség és súlyos álmatlanság! Este 10kor szoktam lefeküdni de még éjjel 2kor is ébren vagyok! Mi a megoldás?

2019. júl. 2. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szedd szar ha rá szoksz és eléggé tré lejönni rolla en ritkán dobok 1mg ost havi max3 4x csak alváshoz én jol alszok töle .
2019. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kell fordulni, a legtöbb háziorvos (tisztelet a kivételnek) a depressziót úgy kezeli, hogy a beteg "csak szomorú".
2019. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Frontin nem depresszióra való. Menj el pszichológushoz, pszichiáternek, de én így nem szedném a helyedben a Frontint.
2019. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 mg Frontin nagyon sok.

En 0.25os Xanaxot kaptam panikra, napi egy szem. Ezt is soknak erzem, bar engem a nyugtatok altalaban elaltatnak, meg nyilvan nem ugyanolyan a ket gyogyszer.

2019. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!