Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedjem újra a frontint? Vagy...

Szedjem újra a frontint? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Arrol van szó,hogy az utobi 2évben nagyon sokat hiztam,mert a dohányzást abba hagytam.Ithon sokat bántanak ezért mert kövér lettem a fiam is mmeg a volt élettársam is.Én 40 éves vagyok,halk szavú,vissza húzodó,és sokat siró nő vagyok..Azért gondoltam hogy vagy a gyógyszert kéne újra szedni,vagy gyújtsak rá?az se rossz...Aki tud segitsen
2011. febr. 9. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
NE!!! Ha le tudtál jönni erről pszichosz@arról, nehogy visszaszokj! Annál minden jobb! Olvass utána a neten a Frontinnak vagy bármelyik tudatmódosító xarnak! Fogyni nem fogsz tőle, cserébe viszont annyi mellékhatása van, hogy ihaj! Dilidoki nincs, akivel tudnál beszélgetni? Ha nekem kéne választanom, akkor inkább bagóznék. Rákot a Frontin is okoz...
2011. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: nem a cigiről való leszokás miatt híztál meg. Hízni csak és kizárólag a kajálástól lehet. Vegyél magadon erőt, és ne pityogjál, inkább tornázzál, mozogjál, és ne faljál. Ez ilyen egyszerű. Változtass életmódot. Ne egyszerre az egészet, csak apránként!
2011. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg azért eszel, a dohányzásról való leszokást leszámítva, mert bizony attól is lehet hízni, mert a cigi helyett egy másik pótcselekvést választasz, pl a falatozást, nasizást, vagy bánatodban, rossz kedvedben is evéssel nyugtatod magad?

A gyógyszert csak orvos írhatja fel, és nem szar, hanem gyógyszer....megnézetheted magadat egy orvossal, hátha szorongsz és akkor kell valami kezelés, akár csak egy pszichológus.

De az is jó lehet, ha elkezdesz sportolni, akkor ledolgozod az ételt, vagy valami hobbit találsz, hogy ne kelljen pótcselekvéseket végezned.

2011. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. A cigire ne szokj vissza, ha már le tudtad lenni!
2011. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát...de a cigin még gondolkodok egy kicsit
2011. febr. 10. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szokjál vissza a cigire. Lehet élni cigivel is. Csak sokkal rövidebb ideig, és a végén már nagyon sz@rul.
2011. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!